Nasz zapach z pewnością będzie rzeczą bardzo istotną, dlatego też powinniśmy wykorzystywać różnego rodzaju perfumy, oczywiście powinniśmy wyszukać dla nas odpowiednią nutę zapachową, zapachy które będą sprawiały że będziemy dobrze się czuli.

Warto pamiętać bowiem iż zapach musi podobać się przede wszystkim nam, to my będziemy czuli perfumy przez cały dzień. Dlatego też warto wybrać zapach który będzie nie tylko ładny ale także nie będzie zbyt nachalny.

Czym różnią się perfumy od wód toaletowych?

Propozycja dla prawdziwego mężczyzny Hugo Boss szary

Oczywiście powinniśmy wiedzieć czym różnią się perfumy od wód toaletowych czy też wód perfumowanych w przypadku olejków zawartość olejków eterycznych będzie niższa, przez co zapachy będą krócej pozostawały na naszej skórze. W przypadku kiedy kupujemy butelkę perfum możemy zwrócić uwagę iż zawartość olejków eterycznych będzie wynosiła ponad 30%, co z pewnością przełoży się na długi czas utrzymywania się zapachu na naszej skórze. W przypadku olejków eterycznych ten czas może być o połowę krótszy.

Naturalnie olejki eteryczne będą tańsze, krótki czas utrzymywania się zapachu nie musi być problemem, możemy poszukiwać wód które będą utrzymywały zapach przez określony czas, przykładowo będą stopniowo przygasały do wieczora. Naturalnie obecnie możemy znaleźć bardzo wiele nut zapachowych, producenci starają się dobierać coraz to nowsze zapachy, które będą trafiały do odbiorców, będą to zapachy zarówno damskie jak i męskie. Warto jednak zauważyć iż często będziemy mogli spotkać także zapachy typu uniseks czyli zapachy dla obu płci.

Kiedy poszukujemy zapachu dla mężczyzny z pewnością bardzo dobrym pomysłem będzie hugo boss szary, swoją nazwę bierze on od szarej buteleczki, z pewnością jest to bardzo interesujący zapach który spodoba się niejednemu mężczyźnie. Może być to doskonały pomysł na prezent, są to perfumy które utrzymują się przez długi czas, charakteryzują się doskonałymi nutami zapachowymi. Znajdziemy tutaj przykładowo nuty drzewa, ostrzejszych przypraw ale także nuty cytrusowe i kwiatowe.

Author