Jesteśmy bardzo elastycznym biurem podróży. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana.

Staramy się, aby była ona bardzo atrakcyjna i aby zaspokajała wszelkie potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Jedną ze składowych naszej oferty są wycieczki do Katowic. Dlaczego w to miejsce? Zarówno same Katowice jak i cały Górny Śląsk to miejsce często niedoceniane Od wielu lat nie jest ono kojarzone tylko i wyłącznie w przemysłem ciężkim.

Tak naprawdę Katowice to miasto bardzo zielone i między innymi ten aspekt chcemy pokazać naszym klientom w proponowanej wycieczce do Katowic. Co jeszcze można w tym miejscu zobaczyć, co można przeżyć, czego można doświadczyć? Nasza propozycja zawiera między innymi takie elementy jak wizyta ośrodkach poprzemysłowych, w jednej z największych hal widowiskowo- sportowych, czyli w popularnym Spodku.

Wycieczka do Katowic to również wizyta na lotnisku Muchowiec, to zwiedzanie pobliskiego Parku Kultury i Wypoczynku, to wiele różnych obiektów, to wiele różnych miejsc.

Zwiedzając Katowice, można także zwrócić uwagę na piękny odnowiony Dworzec Kolejowy, można zwrócić uwagę na odnowiony rynek, na pojawiające się w coraz większej ilości deptaki wyłączone z ruchu samochodów.

To kilka znamiennych kościołów, obiektów historycznych, to historyczna zabudowa widoczna w centrum miasta. To wystawy, teatry, to wiele różnych obiektów, które bez wątpienia kryją w sobie wiele atrakcji. Katowice to oczywiście miasto kojarzone z przemysłem i w tym względzie zwiedzanych jest wiele różnych obiektów. Wycieczka jednodniowa do Katowic na pewno pozwala pokazać to miasto w zupełnie nowym świetle, ale równocześnie też proponowana przez nas wycieczka pozwala doświadczyć czegoś bardzo wyjątkowego. Tym samym każdego, kto chce bliżej poznać to niezwykłe miasto, zapraszamy do naszego biura, do wykupienia wycieczki do stolicy Górnego Śląska, właśnie do Katowic. Poza tym elementem, oferta naszego biura podróży zawiera także wiele innych ciekawych wycieczek, wiele ciekawych innych elementów.