Planujesz wyjazd z przyjaciółkami, ale brakuje ci na niego pomysłu? Jesteś w dobrym miejscu! Przeczytaj nasz artykuł i zaczerpnij inspiracji!

Nie ważne, czy znacie się od dziecka, czasów studiów czy kilka miesięcy. Bez znaczenia, czy jesteście tylko we dwie czy w większej grupie. Czasami nie widzicie się przez wiele tygodni, czasami tylko kilka dni, ale zawsze jesteście sobie bliskie. Wszystkie przyjaźnie są niezwykle istotne i należy o nie dbać. Nie zawsze wyjście na kawę jest wystarczające. Czasem rodzi się potrzeba wspólnego spędzenia czasu w niezwykły sposób i postanawiacie wybrać się na babski wypad w ciekawe miejsce. Gdzie warto się wybrać? Podpowiadamy – postawcie na jeziora!

W bliskości z naturą – Mazury 

Oczywiście wśród naszych nie może zabraknąć cudu naszej natury. Bez względu na to, na jaki rodzaj atrakcji macie ochotę, Mazury są opcją dającą mnóstwo możliwości. Usatysfakcjonują amatorki przygód i aktywnego wypoczynku, które będą miały okazję na uprawianie przeróżnych sportów i spróbowanie sił w zupełnie nowych dyscyplinach. Ciekawe szlaki do spacerowania i biegania i magiczne jeziora pozwalają stwarzają idealne warunki do jazdy konnej, windsurfingu, pieszych wycieczek, rejsów statkiem czy nordic walkingu. 

Jeśli zależy Wam na odzyskaniu harmonii i ukojeniu nerwów, polecamy SPA – Mazury to idealne miejsce na odpoczynek i regenerację. Nie tylko dzięki profesjonalnym zabiegom, ale też dzięki bliskości przyrody i czystemu powietrzu. Mazurskie hotele posiadają szeroką ofertę zabiegów dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb. Bez problemu znajdziecie obiekt, który spełni Wasze oczekiwania. W wielu z nich czeka na Was również basen, siłownia, sauna lub grota solna. To dodatkowy sposób na odprężenie, dzięki któremu chociaż na chwilę zapomnicie o troskach dnia powszedniego i będziecie cieszyć się świetnie spędzonym czasem w doborowym towarzystwie. Obiekty ze SPA na Mazurach są na tyle zróżnicowane, że nie powinno być problemu z wyborem takiego, który przypadnie nam do gustu. 

Lokalne jezioro 

Dla fanek bliskich wycieczek i dla tych szczególnie zapracowanych i cierpiących na brak czasu dobrą alternatywą będzie wypad nad lokalne jezioro – w naszym kraju jest ich naprawdę wiele! Właściwie w każdym zakątku Polski w promieniu kilkudziesięciu kilometrów można znaleźć atrakcyjne miejsce. Wybierzcie drewniany domek lub elegancki hotel, w zależności od tego, na co macie ochotę. Często dojazd do takich miejsc nie zajmie Wam więcej niż 1-2 godziny, co pozwoli na oszczędność czasu i pieniędzy. 

Bez względu na to, czy chcecie spędzić czas na aktywnym wypoczynku czy postawić na relaks, wypad nad jezioro to zawsze dobre rozwiązanie. Zwłaszcza w towarzystwie najbliższych przyjaciółek!

Author