Choć wydaje się to dalekie, jesień jest bliżej niż myślisz.

Biorąc to pod uwagę, jest to idealny czas na przygotowanie się i rozpoczęcie poszukiwania nowej kurtki jesiennej. W tym roku zobaczysz stare trendy, takie jak sztuczne futro i skóra, ale też zauważysz, że płaszcze przeciwdeszczowe zostały ulepszone, dzięki czemu są bardziej eleganckie i stylowe. Jesienne zakupy między swetrami, szalikami i butami mogą być świetną zabawą! Ale nie zapominaj o tym, co najważniejsze: asortyment odzieży wierzchniej, którą będziesz nosić dosłownie każdego dnia. Odzież, którą chętnie kupujemy co roku, nie jest tylko nową parą butów ani modną torebką, to ładny płaszcz lub kurtka.

Twój płaszcz powinien przetrwać wiele sezonów, ale z tyloma nowymi stylami, które pojawiają się co roku, nie można się oprzeć zakupowi nowego, lub dwóch.

Niezależnie od tego, czy planujesz otulić się przytulnym sztucznym futerkiem, czy ogrzać ręce w wełnianych kieszeniach, wybór odzieży wierzchniej jest trudnym zadaniem. Pogoda jesienią i zimą jest co najmniej nieprzewidywalna. W niektóre jesienne dni możesz potrzebować lekkiej kurtki skórzanej, kurtki przeciwdeszczowej w inne lub cięższej kurtki puchowej w miarę zbliżania się zimy. Jeśli uważasz, że kurtki są tylko na chłodniejsze dni, pomyśl jeszcze raz. Gdy się ociepli, lniana lub dżinsowa kurtka uratuje dzień. Poza niezbędnymi płaszczami, potrzebujesz rzeczy takich jak kurtka ze sztucznego futra, która jest stylowa i kobieca oraz wyróżni Ciebie i Twój strój gdziekolwiek się wybierasz. Jeśli lubisz modę, takie kurtki świetnie się sprawdzą w niejednej stylizacji. Większość kobiet unika puchowych kurtek z obawy, że ugrzęzną pod ich ciężarem. Muszą wiedzieć, że puchowa kurtka jest również wykonana z lekkiego materiału, który doskonale spełnia swoje praktyczne zadanie, a także zapewnia efekt wyszczuplający. Puchowe kurtki przeszły długą drogę i są niezbędnym dodatkiem zimowym. Projektanci nadal przenoszą je na zupełnie nowy poziom. Ciepłe kurtki to coś, czego każda kobieta potrzebuje w swojej szafie, zwłaszcza jeśli mieszkasz w mieście, które potrafią być naprawdę mroźne w czasie zimy.

Author