Czy jest w tych czasach ktokolwiek, kto nie widział pięknych zdjęć idealnie urządzonych łazienek z marmurem na ścianie? Można o tym tylko marzyć, a można urządzić w ten sposób własną łazienkę.

Jeżeli chcesz, aby efekt był naprawdę zjawiskowy warto zainwestować w wysokiej jakości materiały. I tu z pomocą przychodzi kolekcja płytek santis
od firmy opoczno. Sama firma jest jedną z najbardziej uznanych polskich marek z zakresu ceramiki. W tej kolekcji na pierwszy plan wychodzi na pewno kamienny, ciemny i nieregularny wzór, który został umieszczony na jasnym, białym tle. Tworzy to bardzo dobrze wyglądający kontrast, a w połączeniu z białymi delikatnymi płytkami, które także wchodzą w skład serii można stworzyć coś, co będzie wyglądało klasycznie, ale z pazurem. Dodatkowo zimne drewniane podłogi zawsze dobrze dopełniają tego typu kompozycję. Tutaj mamy też dużą swobodę ułożenia. W zależności jaki efekt chcemy uzyskać, można położyć je poziomo i pionowo, a dla bardziej kreatywnych osób opcją jest także jodełka lub po prostu ułożenie pod kątem. Jednym z najjaśniejszych punktów tego zestawu, choć cała reszta mu nie ustępuje, jest metaliczna, cienka linia, która stanowi nowoczesny element.
Płytki Opoczno santis jako motyw przewodni łazienki.

Czyli trzeba od razu wykorzystać całą serię?

Można, ale nie jest to konieczność. Skorzystanie z takiego zestawu w całości gwarantuje, że wszystko będzie do siebie pasować. Jednak, gdy jest się bardziej artystyczną duszą i wie się co się robi można wybrać jeden z elementów i na jego podstawie stworzyć coś indywidualnie. Warto jednak w takich sytuacjach wszystko dokładnie zaplanować i sprawdzić ostateczny efekt, jeszcze przed realizacją oczywiście, w jakiejś wizualizacji. Każdy jest w stanie stworzyć coś pięknego. Warto wspierać się opinią osób z doświadczeniem, na przykład twórców kolekcji, jednak każdy z tych elementów może tworzyć bazę do działań twórczych lub być dobrym uzupełnieniem powstałego już wcześniej projektu. Kliknijpłytki opoczno santis i sprawdź, jak w twoim domu mogą się zadomowić te wyjątkowe płytki.

Author