Odwiedzając Rabkę-Zdrój, z pewnością nie możecie liczyć na nudę! Z pośród szerokiej oferty atrakcji, jaką proponuje miasto, każdy wybierze coś dla siebie, a sprawne przemieszczanie się po Rabce-Zdrój ułatwi korzystanie z taxi.

Najchętniej odwiedzane miejsce w Rabce-Zdrój to sławny park rozrywki- Rabkoland. Misiek Taxi w Rabce-Zdrój oferuje dojazd do parku zarówno dla kilku osób, jak i większej grupy, dzięki dostępnym busom 9-cio osobowym. Atrakcje, jakie oferuje park to m.in. cyrk, różnorodne kolejki dla dzieci w różnym wieku, atrakcje wodne, Wioska Wikingów oraz wiele innych. Rabkoland to świetne miejsce dla wszystkich członków rodziny, w którym spędzić można cały dzień i nadal nie mieć dość!

Z Misiek Taxi możecie przemieszczać się pomiędzy muzeami na terenie miasta, wśród których warto wymienić: Muzeum Górali i Zbójników umieszczone w tradycyjnej chacie i stanowiące zbiór przedmiotów regionalnych i etnograficznych, a także piękny, zabytkowy Kościół – Muzeum im. Władysława Orkana, w którym obejrzeć można przedmioty pochodzące z życia codziennego górali w Beskidach. Rabka-Zdrój oferuje także popularną rozrywkę dla pary, grupy przyjaciół, czy też całej rodziny (Misiek Taxi z pewnością przetransportuje wszystkich) – Escape Room. Gra, która pobudza nie tylko zdolność logicznego myślenia, ale także dostarcza dreszczyk emocji to idealny sposób spędzenia wolnego czasu. Taxi w Rabce-Zdroju dowiezie Was ponadto na niepowtarzalne przedstawienie w Teatrze Lalek „Rabcio”. Nie trzeba być dzieckiem, aby zostać wciągniętym w bajkowy świat drewnianych postaci! Jeśli natomiast pragniecie otwartej przestrzeni – Park Zdrojowy to idealne miejsce na spacer, relaks i chwilę oddechu.

Wielką sławę przyniosły Rabce-Zdrój uzdrowiska oraz sanatoria znajdujące się na terenie miasta, przeznaczone dla osób w każdym wieku. Swoisty mikroklimat jaki stanowi obszar oraz lecznicze wody, których źródła leżą w Rabce-Zdroju – to właśnie one decydują o wyjątkowości tego miejsca pod kątem regeneracji zdrowotnej. Misiek Taxi ułatwi dojazd do uzdrowisk seniorom, osobom niezmotoryzowanym, a także każdemu, kto chciałby komfortowo i sprawnie dotrzeć na miejsce wypoczynku.

Z Rabki-Zdrój wyruszyć można także na kilka szlaków turystycznych o różnym stopniu zaawansowania. Szlaki te poprowadzą Was przez zapierające dech w piersiach krajobrazy, dotrzecie m.in. do najdłuższego polskiego szlaku pieszego – Głównego Szlaku Beskidzkiego, a także na Turbacz, Luboń Wielki oraz Babią Górę. Po całym dniu wędrówki, być może zechcecie powrócić w miejsce noclegu korzystając z oferty taxi na obszarze Rabki-Zdrój. Ponadto, jeśli potrzebujecie sprawnie dotrzeć do jednej z wielu wspaniałych restauracji oferujących miejscowe potrawy, znajdujących się na terenie miasta, polecamy skorzystanie z niezawodnych usług Misiek Taxi.

Miłego pobytu!

Author