Niezależnie od tego, czy podróż na kemping będzie krótka, czy długa, zawsze są rzeczy, o których należy pamiętać podczas podróży.

Zbyt wiele osób wybiera się na kemping bez wcześniejszego przeczytania tego. W tym artykule omówimy informacje i wskazówki, które powinieneś znać przed wyruszeniem.Kup namiot wysokiej jakości. Zdobycie dobrej okazji na namiot może być kuszące, ale chcesz znaleźć coś, co pomieści zarówno Ciebie, członków Twojej rodziny, jak i Twoje rzeczy. Spróbuj odwiedzić sklep, który specjalizuje się w sprzęcie outdoorowym. Zwykle mają dobrze wykonane produkty, które przetrwają przez jakiś czas.Z grzeczności dla innych wczasowiczów nie zostawiaj włączonego oświetlenia na noc, jeśli jesteś blisko innych. Zapakuj timer, który możesz przymocować do świateł, który automatycznie je wyłączy po określonym czasie. Pozostawienie włączonych świateł na noc jest popularnym narzekaniem większości amerykańskich obozowiczów!Zanim rozpoczniesz tę relaksującą wyprawę na kemping, ważne jest, aby dać komuś znać, że się wybierasz. Podaj znajomemu lub sąsiadowi nazwę kempingu, jeśli z niego korzystasz. Jeśli wybierasz się na mniej ustrukturyzowaną podróż, podaj swojemu kontaktowi ogólne pojęcie o tym, dokąd zmierzasz i harmonogram powrotu. Jeśli coś pójdzie nie tak, będzie ktoś, kto będzie wiedział, gdzie cię szukać.Zanim wyruszysz w podróż, skorzystaj z podwórka, aby pomóc sobie w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem kempingowym. Rozstaw namiot, aby upewnić się, że wiesz (lub pamiętasz!), jak go rozłożyć. Umożliwi to również sprawdzenie, czy coś wymaga poprawek. Ułatwi ci to, gdy dotrzesz na kemping.Spróbuj w jakiś sposób dopasować pływanie do swojego harmonogramu. Podczas biwakowania może się okazać, że tęsknisz za domowym prysznicem. Podczas pływania poczujesz się odświeżony i czystszy. Masz rodzinę z gorączką domową? Zabierz je na kemping

Jeśli użyjesz mydła biodegradowalnego, możesz być tak czysty, jak w domu.Dokładnie posprzątaj po opuszczeniu kempingu.

Postaraj się nie zostawiać po sobie śladu na kempingu, na którym się zatrzymałeś. To ważne, nie tylko ze względu na bycie taktownym dla innych ludzi. Są zwierzęta i owady, które nadal żyją w lesie po Twoim wyjściu, więc pomyśl o nich również.Przynieś spray na owady. Jeśli zapomnisz sprayu na owady na wycieczce na kemping, będziesz tego głęboko żałować. Wypróbuj wcześniej kilka różnych sprayów na owady. Znajdź coś, co działa i nie podrażnia Twojej skóry. Chcesz też upewnić się, że nie jest tak tłusty, że nie będziesz chciał w nim spać.Jeśli masz ze sobą małe dziecko, zrób wcześniej obliczenia dotyczące ilości pokarmu lub mieszanki dla niemowląt. Upewnij się, że masz dla nich zapasy, które starczą na całą podróż. Nie ma gwarancji, że sklep w pobliżu Twojego kempingu będzie miał te przedmioty lub będzie miał te przedmioty, które chcesz.Zapakuj dodatkowe latarki i baterie. W nocy może być całkiem ciemno, z dala od wszystkich świateł miasta. Bardzo ważne jest źródło światła. Na wszelki wypadek weź ze sobą kilka zapasowych latarek. Upewnij się, że zapakujesz również dodatkowe baterie. Źródło światła to coś, bez czego nie chcesz się znaleźć.Nie ma potrzeby, aby Twoja podróż była bummerem, ponieważ nie byłeś przygotowany na niektóre z najbardziej podstawowych rzeczy, które towarzyszą kempingowi. Dzięki temu artykułowi zostaniesz profesjonalistą na kempingu! Baw się dobrze na świeżym powietrzu i zaskocz wszystkich swoją nową wiedzą podczas podróży.

Author