Wiele kobiet, które wchodzą w macierzyństwo ogromu rzeczy doświadcza po raz pierwszy. W tym znajduje się karmienie piersią. To cudowny, intymny czas dla Ciebie i Twojego dziecka. Okazuje się nagle, że tak przyziemne kwestie, jak ubrania mogą nastręczyć kłopotów, szczególnie w sytuacji, gdy musisz wyglądać naprawdę dobrze. W garderobie każdej mamy powinny znaleźć się ubrania dla karmiących.

NIE MUSISZ WYBIERAĆ

Jeszcze kilka lat temu, gdy młoda mama chciała wyglądać dobrze, musiała zrobić to kosztem planowanego karmienia piersią. Musiała zgodzić się na niewygodę lub znaleźć miejsca, w których znajdują się specjalne pomieszczenia, gwarantujące im ciszę i spokój. Ale nawet w pokojach dla mamy i dziecka, trzeba było zdjąć bluzkę, bardzo ja rozpiąć lub zsunąć sukienkę. Kolejną alternatywą było założenie takiej odzieży, w której nie wyglądała dobrze, ale która pozwalała swobodnie karmić dziecko. Te chwile są już przeszłością. Dziś ubrania dla karmiącej mamy sprawiają, że będziesz się czuła pewnie i komfortowo w każdej sytuacji. Nie musisz już wybierać między doskonałym wyglądem, a możliwością bezproblemowego karmienia dziecka. Takie firmy, jak Koszulove sprawiły, że możesz dobrać dla siebie odzież, która sprawdzi się w każdej sytuacji. Zyskujesz gwarancję, że odzież będzie modna, ponieważ projektowana jest zgodnie z obowiązującymi trendami.

CZY ASORTYMENT JEST SZEROKI?

Producenci, którzy oferują ubrania dla karmiących piersią zadbali o to, abyś miała z czego wybierać. Możesz więc sięgnąć po bluzki, sukienki, bluzy, a nawet golfy! W asortymencie znajduje się więc wszystko, czego możesz potrzebować. Możesz znaleźć dla siebie ubranie zarówno na elegancką lub oficjalną okazję oraz coś na wypad za miasto z rodziną lub długi spacer z maleństwem.

Warto wspomnieć również o tym, że ubrania dla karmiących uszyte są z najlepszej jakości materiałów w trosce o zdrowie Twoje i Twojego dziecka. Możesz mieć więc pewność, że nie będą one uczulać, ani powodować podrażnień.

JAK KORZYSTAĆ Z UBRAŃ DLA KARMIĄCEJ MAMY?

Korzystanie z takiej odzieży nie jest skomplikowane. To najczęściej dobrze znane Ci fasony i modele, które zostały po prostu unowocześnione. W wielu przypadkach na wysokości piersi znajdziesz ukryte suwaki, które umożliwiają Ci udostępnienie dziecku pokarmu w dyskretny sposób. Na rynku dostępne są również produkty, które składają się z kilku warstw nałożonego na siebie materiału, który wystarczy lekko rozchylić.

Author