O czym myślimy, gdy myślimy o profesjonalnym biznesmenie? Garnitur i krawat? Zaufanie? To z pewnością ważne, ale może przede wszystkim jego zwycięski, idealnie biały uśmiech.

Ładny uśmiech z czystymi, białymi zębami to symbol sukcesu w dzisiejszym społeczeństwie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak Ty też możesz mieć idealny, biały uśmiech!Ogranicz napoje, o których wiadomo, że mają wpływ na przebarwienia zębów. Czerwone wino i kawa to jedne z najgorszych znanych sprawców plam na twoich perłowych białkach. Jeśli nie możesz ich wszystkich uniknąć, spróbuj wypić je przez słomkę. Płyn będzie miał mniejszy kontakt z zębami.Zachowaj ostrożność, stosując „domowe środki zaradcze”, aby wybielić zęby. Popularne domowe środki, takie jak cytryny, popiół lub soda oczyszczona, mogą w rzeczywistości wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Powinieneś poprosić swojego dentystę o sugestie dotyczące „domowych środków zaradczych”, jeśli nie możesz pozwolić sobie na profesjonalną procedurę.Pij dużo wody, aby uzyskać czysty i biały uśmiech. Po każdym posiłku wypłucz usta wodą, aby zapobiec trwałemu przebarwieniu zębów. Woda pomaga wypłukać dodatki bez chemicznego uszkadzania zębów. Dodaj tę prostą wskazówkę do swojego codziennego stylu życia, a na pewno będziesz na dobrej drodze do czyszczenia zębów.Około połowa wszystkich pacjentów, którzy spróbują jakiegoś zabiegu wybielającego, zwłaszcza tych w domu, odczuje pewien poziom wrażliwości zębów. Jeśli tak się stanie, spróbuj obniżyć stężenie produktu, którego używasz, i sprawdź, czy to rozwiąże problem.Umawiaj się regularnie na wizyty u lokalnego dentysty, aby wyczyścić zęby. Nie ma nic tak dokładnego jak dentysta w myciu zębów i pomaganiu w utrzymaniu białego uśmiechu. Jeśli zlecasz dentyście mycie zębów raz lub nawet dwa razy w roku, zobaczysz, że nie musisz się martwić o utrzymanie białych zębów – jedynym wyjątkiem jest to, że nie jesteś palaczem.Unikaj wody i pasty do zębów z fluorem. Naucz się skutecznych metod wybielania zębów teraz

Stwierdzono, że może powodować przebarwienia zębów.

Jest kilka krajów, które zabroniły jej picia wody, ponieważ wiąże się to z chorobami i objawami. Jeśli potrzebujesz zażywać fluor, użyj kapsułek.Szczoteczka z olejem magnezowym dla bielszych zębów. Olej magnezowy to solanka wytworzona z chlorku magnezu i wody. Nazywa się to olejem, ponieważ powstała mieszanina ma oleisty wygląd i konsystencję. Dodanie kilku kropli do szczoteczki do zębów podczas szczotkowania lub szorowanie kilkoma kroplami zmieszanymi z wodą może sprawić, że Twoje zęby będą znacznie bielsze.Przeczytaj jak najwięcej opinii o produktach wybielających, zanim je kupisz. Jeśli poświęcisz czas na zbadanie produktów, zanim wydasz na nie pieniądze, na pewno znajdziesz produkt wysokiej jakości o wiele szybciej i nie wydając tak dużo pieniędzy.Myj zęby co najmniej dwa razy dziennie. Może się to wydawać oczywiste, ale większość ludzi zaniedbuje mycie zębów tak dobrze lub tak często, jak powinni. Jeśli nie zawracasz sobie głowy myciem zębów, prawdopodobnie nie pozostaną one tak białe, jak byś sobie tego życzył.Jeśli potrzebujesz bielszego, jaśniejszego uśmiechu, spróbuj pocierać zęby popiołem drzewnym! O dziwo, popiół drzewny zawiera zawartość, która pomoże wybielić zęby. Dodatkowo popiół drzewny jest szorstki, co pomaga zeskrobać nadmiar płytki nazębnej z powierzchni zębów.Teraz, gdy idealny, piękny, biały uśmiech jest w Twoim zasięgu, nie czekaj! Zacznij stosować te proste i łatwe wskazówki dotyczące wybielania zębów już dziś, aby szybko osiągnąć sukces. Ludzie będą cię szanować, zanim nawet wymówisz słowo, tylko z powodu twojego białego uśmiechu.

Author