Ślub, wesele to magiczny i wyjątkowy moment w życiu każdej pary. Przygotowania do tego wielkiego wydarzenia trwają miesiące. Każdej parze zależy na tym, by ich przyjęcie weselne i ślub były wyjątkowe, niezapomniane. Śledzicie trendy w branży ślubnej, oglądacie zdjęcia ślubne, szukacie inspiracji w mediach społecznościowych. To oczywiste, takie działania są jak najbardziej na miejscu. Angażujecie się w organizację swojego wesela.

Jeśli marzy Wam się ślub w plenerze, zobaczcie, gdzie możecie zorganizować wyjątkową ceremonię zaślubin.

Ślub nad brzegiem jeziora

To najbardziej wyczekiwany dzień w życiu każdej kobiety… zakładamy, że dla mężczyzn to bardzo ważny dzień. Z pewnością dla obojga to bardzo stresujący moment, w końcu trzeba zadbać o tyle szczegółów. Dlatego wiele par decyduje się powierzyć organizację wesela agencji ślubnej. Jest to dodatkowy wydatek, jednak zatrudniając agencję, masz pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. W dniu ślubu nie będziecie przejmować się detalami typu: dekoracje, usadzenie gości, samochód nie dojechał. Tymi problemami zajmą się specjalistki od ślubów. Rozumiemy, że skorzystanie z usług agencji ślubnej to dodatkowy wydatek, co jeśli nas na to po prostu nie stać?

W tym przypadku można skorzystać z doświadczenia obsługi hotelowej. Jeżeli planujesz ślub w plenerze lub wesele w plenerze, wybierz miejsce nie tylko bajeczne, ale również z doświadczonym zespołem. Takim przykładem może być Centrum MOLO, hotel nad jeziorem, który ma spore portfolio ze ślubów w plenerze. Szczegóły znajdziecie na ich stronie: www.centrummolo.pl.

Nad wspominanym jeziorem zostaniemy. Jak wyobrażasz sobie ślub w plenerze? W malowniczym lesie, w ogrodzie pełnym kwiatów? A może nad brzegiem jeziora. Ta ostatnia opcja jest niezwykle romantyczna. Świetnie wpisze się w rustykalny lub morski styl ślubu. Wyobrażeń o takim ślubie jest naprawdę sporo, niewątpliwym plusem będzie bliskie sąsiedztwo hotelu, w którym ma się odbyć przyjęcie.

Rezerwując dany hotel nad jeziorem na Wasze wesele, zależy Wam na bajkowej okolicy. Po prostu ma to być ładne miejsce, a jeśli w dodatku istnieje możliwość zorganizowania ślubu w plenerze i to nad jeziorem? Dlaczego z tego nie skorzystać?

Oczywiście hotel nie załatwi za Was wszelkich ślubnych dokumentów ani zgody na ślub w plenerze. Zrobi coś innego. Przygotuje miejsce dla zaślubin. Przygotuje piękne dekoracje, zadba o miejsca dla gości, przygotuje perfekcyjną oprawę ślubu. To trochę tak jakbyście korzystali z usług agencji ślubnej. Hotele, które specjalizują się w przyjęciach weselnych, oferują każdej parze konsultantkę ślubną. Specjalistka czuwać będzie nad każdym etapem przygotowań wesela, to ogromny plus, posiadać taką osobę w tak ważnym dniu.

Ślub w plenerze, jak również wesele w plenerze ma jeszcze jeden niewątpliwy plus. Jeżeli taką usługę ma w ofercie wybrany przez nas hotel, nie czekają na nas dodatkowe opłaty. Jakie dokładnie? Chodzi o opłatę za wynajem namiotu (na wesele w plenerze), koszt wynajęcia cateringu, opłata za wynajęcia stołów i krzeseł, opłata za obsługę przyjęcia oraz opłata za wynajem zastawy. Sporo tych opłat prawda? Wesele w plenerze w wielkim namiocie może kosztować naprawdę sporo. Więc, zamiast na własną rękę szukać miejsca na przyjęcie w namiocie, poszukaj hotelu, który tę opcję ma już w ofercie. Ze stałym cennikiem – tradycyjnie ile za talerzyk?

Wybierz hotel, który zorganizuje dla Was bajkowy ślub w plenerze, taki jaki sobie wymarzyliście. Jeżeli nie możecie pozwolić sobie na usługi konsultantki ślubnej, wybierzcie hotel, który ma doświadczenie w organizacji ślubów i wesel w plenerze.

Author