Grillowanie to ulubiona rozrywka Polaków. Tak ukochana zwłaszcza w okresie Majówki i wakacji. Słoneczna pogoda za oknem zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Do relaksu i grillowania. To czas na rodzinne spotkania i wspólną biesiadę. Co, jeśli mieszkasz w bloku, gdzie obowiązuje bezwzględny zakaz grillowania na balkonie? Możesz grillować w hotelu i to na kilka sposobów.

Hotele przygotowały dla klientów sporo pakietów, idealnych na weekendowy odpoczynek, ale i na dłuższy urlop wakacyjny. W każdym z nich znajduje się gratka dla fanów jedzenia z rusztu. Pakiet grillowy. Jak z nich skorzystać? Tutaj istnieje kilka możliwości.

Grill na wynos

Możemy zarezerwować pakiet grillowy bez noclegu w hotelu. Taki zestaw grillowy na wynos.  Taki pakiet tradycyjnie rezerwujemy on-line lub telefonicznie, wybieramy menu i tyle. Pozostaje jedynie dojechać do hotelu, odebrać swój koszyk piknikowy i wygodnie rozsiąść się w leżaku. To pakiet grillowy, który zarezerwujemy bez noclegu w hotelu. Otrzymamy miejsce do grillowania, swój pakiet startowy i totalną swobodę na wielki relaks.  Za pakiet, a właściwie za wybór odpowiedniego menu zapłacimy kilkadziesiąt złotych, cena zależna jest od dodatkowych akcesoriów tj. leżaków, hamaków. Ta forma grillowa przypadnie do gustu osobom, które na grilla chcą wyskoczyć za miasto, nie za daleko do domu. Bez zobowiązań i wykupywania noclegu w hotelu. Taki rodzaj rozrywki można spokojnie powtarzać co weekend.

Wakacje + grill

Grillowanie to nieodłączny element wakacyjnych rozrywek. Niemal każdy hotel ma w ofercie pakiet wakacyjny. Jest tam dużo atrakcji dla całej rodziny. Do stałych elementów takich pakietów na dobre dołączyły grill i ognisko. To rozrywki, które kochają Polacy.  W pakiecie wakacyjnym ognisko pojawia się choć raz w tygodniu, z opcji grilla możecie korzystać praktycznie codziennie, a co! W końcu są wakacje. Jak to wygląda w praktyce? Gość hotelu rezerwuje pakiet na dany dzień. W zestawie otrzymuje półmisek przysmaków na grilla, leżanki, hamaki, własny grill oraz kosz piknikowy. W ten sposób możecie urządzić sobie własne grill party.

Szukasz hotelu, który oferuje pakiet z grillem? Zerknij na pakiety Centrum MOLO hotelu nad Jeziorem Sulejowskim www.centrummolo.pl.

Author